Назад до результатів
Дані реєструПостанова Верховного Суду · Касаційний кримінальний судСправа № 1309/3314/12 · 01.09.2022
ЄДРСР

Судове рішення · Постанова

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду

Справа №
1309/3314/12
Дата
1 вересня 2022 р.
Суддя
Наставний Вячеслав Володимирович
  • ст. 187 КК
  • ст. 257 КК
  • ст. 263 КК
  • ст. 309 КК

Також цитує: ст. 70 КК

Джерело: дані реєстру

Обов'язковий висновок

Висновок щодо застосування норми права

Висновок щодо застосування норми праваРезультат ще не прочитано. Висновку щодо застосування норми права ми в цій постанові поки не знайшли.
Не є обов'язковим висновком щодо застосування норми права

Мотиви Верховного Суду

Мотиви Верховного СудуРезультат ще не прочитано. Мотиви можна прочитати в повному тексті нижче.

Що вирішив суд

Ми ще не прочитали це рішення. Текст нижче — повний і незмінений, як його опублікував реєстр.

Текст рішення

Оригінал у реєстрі

Рішення знеособлене держателем реєстру: імена учасників замінено на позначки на кшталт ОСОБА_1. Ми не деанонімізуємо їх.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 вересня 2022 року

м. Київ

Справа № 1309/3314/12

Провадження № 51- 141 ск 18

Суддя Другої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду ОСОБА_1 , розглянувши касаційну скаргу засудженого ОСОБА_2 на вирок Залізничного районного суду м. Львова від 12 грудня 2016 року та ухвалу Львівського апеляційного суду від 27 квітня 2022 року щодо нього,

встановив:

Вироком Залізничного районного суду м. Львова від 12 грудня 2016 року, залишеним без зміни ухвалою Львівського апеляційного суду від 27 квітня 2022 року, ОСОБА_2 засуджено за ст.187 ч. 4, ст. 257, ст. 263 ч. 1, ст. 309 ч. 3, ст. 70 КК України до покарання у виді позбавлення волі на строк 11 років 3 місяці з конфіскацією майна.

У касаційній скарзі засуджений ОСОБА_2 порушує питання про перевірку  вироку Залізничного районного суду міста Львова від 12 грудня 2016 року та ухвали Львівського апеляційного суду від 27 квітня 2022 року в касаційному порядку.

Відповідно до ст. 386 ч. 2 КПК України 1960 року касаційна скарга на зазначені вирок та ухвалу щодо ОСОБА_2 може бути подана протягом трьох місяців з моменту набрання ними законної сили.

Відповідно до ст. 401 КПК України 1960 року вирок та ухвала щодо ОСОБА_2 набрали законної сили після розгляду справи апеляційною інстанцією, тобто                27 квітня 2022 року і останнім днем трьохмісячного строку на їх касаційне оскарження було 27 липня 2022 року.

Проте, з вказаною касаційною скаргою засуджений ОСОБА_2 звернувся лише 19 серпня 2022 року, тобто після закінчення трьохмісячного строку на касаційне оскарження, встановленого ст. 386 ч. 2 КПК України 1960 року, строк на касаційне оскарження не поновив і клопотання про його поновлення не заявляє.

Строк на касаційне оскарження може бути відновлений у випадках і в порядку, передбачених статтею 353 КПК України 1960 року, судом, який розглядав справу тобто Залізничним районним судом м. Львова.

За таких обставин, враховуючи те, що касаційна скарга подана після закінчення строку касаційного оскарження і клопотання про його поновлення відсутнє,  відповідно до вимог ст. 386 ч. 4 КПК України 1960 року касаційну скаргу засудженого ОСОБА_2 слід визнати такою, що не підлягає розгляду.

Керуючись ст. 386 ч. 4 КПК України 1960 року, пунктом 15 розділу ХІ "Перехідні положення" КПК України,

постановив:

Визнати касаційну скаргу засудженого ОСОБА_2 на вирок Залізничного районного суду м. Львова від 12 грудня 2016 року та ухвалу Львівського апеляційного суду від 27 квітня 2022 року щодо нього такою, що не підлягає розгляду.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя:

ОСОБА_1

Це не юридична консультація. Перевіряйте текст постанови в реєстрі за посиланням угорі.

А як вирішували справи, схожі на вашу?

Підберемо рішення за вашою статтею та обставинами, покажемо, чим вони завершувались і який строк типовий.

Перевірити мою справу